Brandenberg - Duitsland - Zwarte woud | |
| Huisnummer: | DE-79674-05 |
|---|---|
| Max. personen: | 3 personen |

![]() |
Brandenberg - Duitsland - Zwarte woud | |
| Huisnummer: | DE-79674-05 |
|---|---|
| Max. personen: | 3 personen |

In het zuidelijke Zwarte Woud, aan de voet van de Feldberg, bevindt zich dit recent gerenoveerd huis dat op de begane grond onderdak biedt aan een gezellige 2-3 pers. vakantiewoning. Rond het huis treft u een goed onderhouden tuin met terras, tuinmeubelen en tuinhuis. Vanuit de woning zijn diverse lange wandelingen door de prachtige natuur rond Todtnau mogelijk met als hoogtepunt de 1467 meter hoge Feldberg. Daarnaast zijn ook dagtrips naar de Bodensee, de Titisee, Zwitserland of de Donauvallei al binnen een uur gemaakt.
Overige kosten:
U kunt ook met de auto van het landschap genieten, in de regio is een aantal toeristische autoroutes uitgestippeld. Bijvoorbeeld de Schwarzwald Panorama route (50 km.), de Schwarzwald-Hochstrasse (60 km.) of de Schwarzwald-Baderstrasse (270 km.). Of probeer een (gedeelte van) de Badische Weinstrasse: een 160 kilometer lange route langs wijngaarden. Onderweg kunt u bij enkele wijncoöperaties stoppen.
Een tocht met een stoomtreintje behoort ook tot de mogelijkheden, zoals de Museumtrein Wutachal. Bezienswaardig zijn ook de kastelen en kloosters in deze regio, zoals klooster Alpirsbach en klooster Maulbronn, en plaatsjes als Gengenbach, Donaueschingen of het kuuroord Baden-Baden.De centraal gelegen vakantiewoningen in het Zwarte Woud zijn een ideaal uitgangspunt om de regio te ontdekken. U kunt een combikaart, de ‘SchwarzwaldCard’, aanschaffen. Hiermee heeft u toegang tot 140 attracties, waaronder ook kastelen en kloosters.
Tips voor excursies:
